Rømnings plattformer

Dato: 9 Jan 2017

Weland rømningsplattformer er oppbygd av moduler. Disse kan ved behov monteres sammen til en større plattform.

Spesialproduksjon: Plattformen kan også leveres med gulv av tre eller tåreplate. Rekkverk og gitterrist kan også leveres i rustfritt. Også avvikende mål på bestilling.

Plattform

Plattformen består av en ramme med modulmål. I denne rammen plasseres weland gitterrist.

OBS! Gitterristen behøver ikke dekke hele rammen, for et ”hull” kan utelates for en oppstigningsmulighet. Flere moduler kan kobles sammen.

Beskrivelse Lengde x Bredde (mm) Art.nr. Vekt (kg)

Plattform

1000 x 700

PF1007

19,0

Plattform

1500 x 700

PF1507

45,0

Plattform

2000 x 700

PF2007

57,0

Plattform

1000 x 1000

PF1010

40,0

Plattform

1500 x 1000

PF1510

57,0

Plattform

2000 x 1000

PF2010

72,0


Festedetaljer til plattform

Beskrivelse Dimension (mm) Art.nr. Vekt (kg)

J-kroksett (10 stk.)*

M8x48

JK8481

0,21

Muttersett (10 stk.)*

M8

MU0801

0,07

Monteres med 4 kroker og mutrer per plattform opptil 1000 mm og 8 kroker og mutrer per plattform over 1000 mm.
Rømningsplattform
ZoomInn

 

Rekkverk

Standard rekkverk 1100 mm høyde.

Beskrivelse Lengde (mm) Art.nr. Vekt (kg)

Standard rekkverk

700

UI0742

8,0

Standard rekkverk

1000

UI1042

9,4

Standard rekkverk

1500

UI1542

11,6

Standard rekkverk

2000

UI2042

13,9


Barnesikkert rekkverk 1100 mm høyde.

Beskrivelse Lengde (mm) Art.nr. Vekt (kg)

Barnesikkert rekkverk

700

UB0742

13,3

Barnesikkert rekkverk

1000

UB1042

17,8

Barnesikkert rekkverk

1500

UB1542

25,0

Barnesikkert rekkverk

2000

UB2042

32,1


Festedetaljer til rekkverk

Beskrivelse Art.nr. Vekt (kg)

Sidefeste, høyre

UV1002

1,2

Sidefeste, venstre

UV1001

1,2

Boltpakke M10x20 (10 stk)*

BU1201

0,20

Mutterpakke M10 (10 stk)*

MU1001

0,13

Låseskive M10 (10 stk.)*

UL4201

0,12

Monteres med 6 bolter og mutrer samt 2 låseskiver per rekkverk.
Rømningsplattform
ZoomInn

Hjørnekobling

Beskrivelse Art.nr. Vekt (kg)

Måkevingekobling

MK4200

0,45

Rømningsplattform
ZoomInn

Sparkelist til rekkverk

Beskrivelse Lengde (mm) Art.nr. Vekt (kg)

Sparkelist

700

SL0710

1,2

Sparkelist

1000

SL1010

1,9

Sparkelist

1500

SL1510

2,9

Sparkelist

2000

SL2010

3,9

Selvborende skrue

 

SS5221

0,07

* Monteres med 2 selvborende skruer per sparkelist.

Rømningsplattform
ZoomInn

Konsoll

Innfesting av plattform skjer ved hjelp av konsoller. Til hver plattform brukes 2 konsoller.

Beskrivelse Art.nr. Vekt (kg)

For 700 mm bred plattform

PK0700

8,0

For 1000 mm bred plattform

PK1000

9,3

Rømningsplattform
ZoomInn

Opphengskonsoll

Beskrivelse Art.nr. Vekt (kg)

Universalutførelse

HK0700

5,2

 

Festedetaljer til konsoller

Beskrivelse Art.nr. Vekt (kg)

Boltpakke M10x20 (10 stk)*

BU1201

0,20

Mutterpakke M10 (10 stk)*

MU1001

0,13

* Monteres med 2 bolter og mutrer per konsoll.

Rømningsplattform
ZoomInn
 

Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til.
Les mer...

OK, jeg forstår
utstillerliste