Nybygg av idrettsbygg/gymsal som består av en bygning i Bergen. Selve byggingen startet mars 2025 med en beregnet byggeperiode på 21 måneder til en anslått kostnad på 129,8 mnok med et brutto areal på 1680 m².
Byggherre er Bergen kommune Etat for utbygging og Asplan Viak AS er bygherrerådgiver og som arkitekt er valgt Norconsult Norge AS Avd Bergen Avd Bergen. Prosjektet utføres i form av totalentreprise som håndteres av Consto Bergen AS som er totalentreprenør.
Ser vi på andre firmaer, som er koblet på byggeprosjektet i Byggfaktas database, finner vi for eksempel Norconsult Norge AS Avd Bergen Avd Bergen som har deltatt som konstruktør, som ventilasjonsentreprenør er GK Norge AS Avd Bergen Ventilasjon GKI og Straume Rør AS er valgt som VVS-entreprenør. El-installasjonene håndteres av Straume Elektriske AS mens Industrigulvspesialisten AS er valgt som gulventreprenør.
Rehab | Molde | 180 Mnok
Rehab av idrettsbygg/gymsal i Molde på 3 etasjer. Selve byggingen startet Jan...
Nybygg | Lørenskog | 700 Mnok
Nybygg av idrettsbygg/gymsal i Lørenskog. Selve byggingen startet mai 2018 me...
Nybygg | Ålesund | 212 Mnok
Nybygg av idrettsbygg/gymsal som består av en bygning i Ålesund. Selve byggin...