Nybygg av verksted industri som består av en bygning i Stavanger på 2 etasjer. Selve byggingen startet mai 2024 med en beregnet byggeperiode på 8 måneder til en anslått kostnad på 60-80 mnok med et brutto areal på 1700 m².
Byggherre er Bjørnøygaten AS . Prosjektet utføres i form av totalentreprise som håndteres av Norstar Bygg AS som er totalentreprenør.
Ser vi på andre firmaer, som er koblet på byggeprosjektet i Byggfaktas database, finner vi for eksempel Prefab Design AS som har deltatt som konstruktør, som ventilasjonsentreprenør er Stavanger Klima AS og Scan Vvs AS er valgt som VVS-entreprenør. El-installasjonene håndteres av Akaso Elektro as mens Kontor og Boliggulv AS er valgt som gulventreprenør og Kontor og Boliggulv AS stod for malerarbeidet.
Nybygg | Hamar | 20-40 Mnok
Nybygg av verksted industri som består av en bygning i Hamar. Selve byggingen...
Nybygg | Sola | 60-80 Mnok
Nybygg av verksted industri som består av en bygning i Sola på 2 etasjer. Sel...
Nybygg | Nesodden | 30-40 Mnok
Nybygg av verksted industri som består av en bygning i Nesodden på 2 etasjer....
Nybygg | Røyneberg | 700-900 Mnok
Nybygg av verksted industri i Røyneberg. Selve byggingen startet juni 2023 me...